Víte, že ideální ženu poznáte okamžitě podle horoskopu? Podívejte se, zda mezi ně patříteVšechny ženy jsou krásné, o tom není pochyb. Všude se však najdou ty, které více vyčnívají z řady a přitahují na sebe pozornost. Spojují v sobě všechny vlastnosti ideální ženy, ze které šílí nejen muži.

Astrologové tvrdí, že vše je ve hvězdách a ženské kvality závisí na její datu narození. Rozhodli jsme se seřadit ženy podle jejich znamení, abychom lépe porozuměli této problematice. Chvíli počkejte a dozvíte se, které znamení je na prvním místě. Samozřejmě, neberte si vše k srdci, protože každý preferuje jiné hodnoty a přednosti.

1. místo – Blíženci

Ženy v tomto znamení mají ze sebe radost, přijímají ji také ze svého okolí a nesnaží se ztělesňovat ideál krásy. Žijí a užívají si život, a i když neodpovídají všeobecně uznávaným standardem ženskosti, vždy si najdou člověka, který je bude mít rád takové, jaké ve skutečnosti jsou.

2. místo – Panna


Jde o šikovné ženy, které se umí rychle přizpůsobit situací. Pokud chtějí, umí se posbírat a stanou se z nich královny krásy. Na druhé straně to nepovažují za nutnost, pokud mají svůj okruh přátel a známých, kteří akceptují jejich běžný vzhled a chování.

3. místo – Střelec

Žena narozená v tomto znamení je téměř bezchybná, ale i přesto, daleko od standardů. Ačkoli má mnoho obdivovatelů a partnerů, více je přitahuje její nepředvídatelnost, jako její „ideálnosť“. Muži, kteří se ve vztahu začnou rychle nudit a pociťovat jednotvárnost, je toto znamení to pravé.

4. místo – Beran


Tyto ženy mají všechny předpoklady pro získání titulu dáma. Jsou krásné, inteligentní, ambiciózní a energické. Právě to se pro ně stává překážkou. Jednoduše tím vyděsí lidi a ani štěstí na chlapy u nich není bůhvíco.

5. místo – Kozoroh

Tato žena nepotřebuje žádné tituly či žebříčky do kterých by zapadala. Umí žít i bez nich a cítí se skvěle v teplákách s drdolem na hlavě. Na druhé straně, pokud se rozhodnou dobýt svět, dobudou ho.

6. místo – Býk

Zbožňují různé druhy oblečení a jiné ženské triky. Žena dokáže být neuvěřitelnou herečkou: našpulí rty, vypne prsa a hraje se na nepřístupnou krásku. No z času na čas se v ní projeví mužské vlastnosti a to ji vzdaluje od ženského ideálu.

7. místo – Vodnář


Všem se líbí tyto šikovné krasavice. Je zde však jeden velký problém – ony se nechtějí do nikoho zamilovat. Stačí jim jen kamarádi a také z toho důvodu se nemohou řadit ke vzoru ideální ženy.

8. místo – Rak

Ženy v tomto znamení se velmi blízko přibližují k titulu ideální ženy. Jsou krásné, moudré, milé a pečlivé. Na druhé straně si umí rychle zvyknout na roli matky a zapomínají na jiné aspekty svého života.

9. místo – Ryby

Vědí perfektně jak zahrát roli ženy, kterou chce chlap ochraňovat a nosit na rukou, právě to je tak velmi přitahuje. Je tu však překážka. Ryby chtějí být svobodné, aby si mohli spokojeně žít ve svém růžovém světě.

10. místo – Lev


Levice by se mohly stát dámami tohoto světa. Jsou zatraceně atraktivní, moudré a věří si. Co se týče jejich konkurence, jsou schopny ji zaškrtit a Udupi. Z tohoto důvodu jim bylo přiděleno jen třetí místo.

11. místo – Štír

Tyto ženy v sobě mají neznámou sílu a moc, z níž muži ztrácejí zdravý úsudek. Jsou krásné, inteligentní a mírně zákeřné. Vědí o svých kvalitách a nebojí se je využít.

12. místo – Váhy

Mají všechny kvality, které by správná žena měla mít, i ty negativní. Působí vyrovnaně a právě to upoutá jiných lidí. Nezamýšlejí se nad žádný

Loading...