Víte kolik byste měla vážit? Možná už ani nemusíte hubnout. Velká tabulka ženské váhy


Vždy, když si ženy začnou štěbetat o ideálních proporcích na jejich těle, vyskytne se otázka: Jaká je ta ideální váha? Po zodpovězení na tuto otázku je nejedna žena, ale i muž v rozpacích. Některým vyhovuje jen modelingová a jiným stačí to, pokud se vejdou do svých oblíbených kalhot jako takové měřítko. Tak či onak, za ideální hmotnost by měla být považována zdravá hmotnost.

Dnes vám prozradíme, kolik kilogramů na vaší váze je dobrých a kolik již naznačuje možné zdravotní komplikace do budoucí.

Poměr výšky a hmotnosti

Příroda, která dává každému člověku určité fyzické rozměry, nesleduje všeobecně přijaté standardy krásy. Každá osoba je jedinečná a možná, ne bez záměru, jsme díky tomu tak odlišní. Bohužel, většina žen to vnímá úplně jinak a myslí si, že jejich výška a váha vůbec nekoresponduje s ideálem.

Zdravá hmotnost je taková, při které se tělo cítí komfortně. Po překročení této tenké linie dostanete jako dárek kytici mnoha nemocí: hormonální nerovnováha, problémy s klouby či cukrovku.


Četné studie ukazují, že průměrná žena váží v současnosti o 6 kg více než její vrstevnice před 22 lety. Ano, koncept ideální hmotnosti se mírně změnil: teď je to o 5 kg více.

Jak tedy najít perfektní rovnováhu? Standardy krásy určovány médii dokáží lidi přimět dělat nemožné i za cenu jejich zdraví. Dokonce i v tom případě, pokud by byly zcela zdraví is pár kily navíc.


Tabulka sestavena zkušenými lékaři vám pomůže racionální posoudit vaši hmotnost a její další vliv na zdraví. Hlavní však je, že pokud se cítíte zdravá, kašlete na to, co říkají ostatní. Jste krásná!

Pokud se tělo člověka neshoduje s obecně přijatými normami, ovládne ho hanba a strach z okolí. Volba je jen na vás. Vytvořte si k sobě zdravý postoj, ciťte se krásně a chtěně, protože to, bude prvním krokem k vašemu štěstí.

Loading...

Zjistíte své symptomy v čínské medicíně: smutek zp...
views 0
Podle čínské medicíny, každý orgán reprezentuje konkrétní emoci. Emoce jsou hlavnímdůvodem vzniku chorob. Číňané věří v pět základních elementů -...
Co s vaším tělem udělá jablečný ocet a med v ranní...
views 2
Dlouhá nekončící nemoc mění život každému. Neustálá nepohoda snižuje vaši vitalitu a podkopává nepříjemné stavy i co se psychické otázky týče. Pokud j...
4 týdenní výzva pro ploché bříško bez krutých skla...
views 4
Sklapovačky nejsou nejvíce vzrušujícím cvičením, a často nejsou ani nejefektivnější. // Takže je čas, abyste vyměnili svůj starý trénink ...
7 příznaků nedostatku vitaminu D, které byste nemě...
views 0
Vitamin D je velmi zásadní vitamin pro celé lidské tělo, jeho nedostatek může způsobit vážné zdravotní problémy. Tento vitamín dokáže rozpustit...
Zázvorový zábal, který léčí ošklivý kašel a odstra...
views 6
Přestože kašel a rýma jsou téměř neškodné, pokud se na vás nalepí, dokáží být opravdu nepříjemné. Kašel nám znemožňuje koncentraci a není zrovna nejid...