Vezměte si tento vitamín a budete bez komárů přes celé léto!


Téměř každý má rád horké, slunečné, letní dny ale nikdo nemá rád komáry, však?
Právě během těchto horkých dnech komáři začnou létat a napadat okolních lidí. Způsobují obrovské nepříjemnosti jako je například štípanec který neuvěřitelně svědí.


Využívání chemikálií na odpuzování komárů není to co každý chce. Takový repelent je na trhu již od roku 1956, a ne každý je má rád, ať už kvůli jejich zápachu nebo vedlejším účinkem.
Pokud jste jedním z těch kteří odmítají stříkat na sebe chemikálie, máme pro vás dobrou zprávu. Místo chemikálií můžete využít vitamín B1! Jeho konzumací nejenže budete odpuzovat komáry, ale také nebudete cítit žádné vedlejší účinky a ušetříte peníz!

Vitamin B1 (thiamin)

je vitamin rozpustný ve vodě, je potřebný pro tělo aby fungovalo správně a aby bylo zdravé. Můžete ho najít v potravinách jako je brokolice, cibule, zelené fazole, kapusta, špenát, zelí, lilek či slunečnicová semena a hraje důležitou roli v boji proti stresu.

Také zlepšuje imunitní systém. Pokud máte dostatečné množství tohoto vitamínu ve vašem těle, vaše tělo bude produkovat zápach který komáři nesnášejí a tedy jejich budete odpuzovat. Tento zápach, ovšem, lidé nejsou schopni zachytit.
Poznámka:

Tyto teorie ještě nebyly vědecky potvrzeny, ale lidé užívající tento vitamín vědí o čem mluví, protože si to vyzkoušeli sami.

Pokud to chcete vyzkoušet, měli byste brát 100 mg vitaminu B1 (thiaminu) denně, už za 2 týdny byste měli spatřit to, jak se vám komáři vyhýbají obloukem! Pokud to nefunguje, vyzkoušejte tento recept!

Přírodní repelent:
budete potřebovat
čajovníkový a levandulový olej
vilín
studenou převařenou vodu

Do sprejové láhvi nalijte do poloviny vodu, následně přidejte ½ čajové lžičky vilínu, 15 kapek čajovníkového a levandulového oleje. Tyto ingredience následně smíchejte. Aplikujte na vaši kůži a komáři už kolem sebe neuvidíte!

 

Loading...

Jak přestat kouřit? Díky tomuhle videu přestanete ...
views 0
Jste kuřáci? Pokud ano, tak tohle vás zaručeně odnaučí kouřit. Kdyby náhodou ne, tak vás jen utvrdíme v tom, že kouřit skutečně zdravé není a že uvnit...
Po přečtění a už nikdy více nevyhodíte pecku z avo...
views 1
Avokádo je jedním z nejzdravějších druhů ovoce na naší planetě a je to vědecky dokázané, má opravdu mnoho zdravý prospěšných látek. Pokud jste ještě n...
Důvod, proč musíte po s*xu čůrat. Tohle jste nevěd...
views 0
Vyprazdňování je naprosto základní součástí našeho života. Víte, že močení po s*xu má dost jasný zdravotní důvod? Močení po pohlavním styku není jen...
Zahoďte dioptrické brýle! Miliony lidí si touto me...
views 0
Je známo, že nepoužíváním svaly chabé a oslabují se. Dokonalým příkladem je zranění nohy jako např. zlomenina, která vyžaduje dlouhodobý relax a použí...
Dámské vložky jste pravděpodobně dodnes používali ...
views 1
První vložky se objevily v 70. letech minulého století a postupem času se přetvářely do dnešní komfortnější podoby. Jejich používání není žádná kvanto...