Váše výška o vás napoví více než si myslíte. Připraveni na výsledek? TentoTEST je neuvěřitelně přesnýO člověku mnoho dokáže říct to, jak vypadá. Barva očí, typ obličeje, nehty či vlasy vašeho partnera nebo partnerky. To jsou hlavní charakteristiky a signály, které určují možnosti dalšího kontaktu.

Nabízíme ještě jedno často přehlédnutelné, ale důležité kritérium – výška člověka.

Podívejte se na tu svou a přečtěte si, co to o vás prozradí!

Méně než 140 cm

vyska3

 

 

Vždy se snažíte být lepší, protože jste ambiciózní a náročný. Vaše okolí ví, že to s vámi není vůbec snadné, ale ve skutečnosti to o sobě víte i vy. Jste pracovitý a věříte, že dokážete udělat svět krásnějším. Stává se vám často, že lidé nerozumějí vašemu úsilí a proto ani neumí ocenit to, co děláte. I po zradě dokážete člověku odpustit a nezřeknout se lásky.

140-150 cm

Óâåëè÷åíèå ðîñòà - äëÿ òåõ, êòî õî÷åò ïîäðàñòè (increase in growth) - http://www.doctorate.ru/diet-grow-up/
Óâåëè÷åíèå ðîñòà – äëÿ òåõ, êòî õî÷åò ïîäðàñòè (increase in growth) – http://www.doctorate.ru/diet-grow-up/

 

 
Chcete snít a hlavně tehdy, když se vaše sny plní i ve skutečnosti. Jste introvert a hlučná společnost vás velmi nezajímá. Ke všemu přistupujete vážné a problémy řešíte z morálního hlediska.

150 – 160 cm

Man getting measured by a tailor on a white background.
Man getting measured by a tailor on a white background.

 

 
Nechcete se na nikoho podobat, co jiní lidé mohou chápat jako nějakou výstřednost. Samozřejmě, že vás to dokáže ranit, proto potřebujete mít svůj osobní prostor a nesnášíte, pokud někdo narušuje jeho hranice. Nicméně, jste kreativní a vždy se snažíte rozvíjet vaše dovednosti. Vyznáte se dobře v lidech a znáte všechny jejich vlastnosti.

160-170 cm

vyska7

 

 

Lidé s touto výškou jsou vůdci a nebojí se převzít za věci odpovědnost. Vzbuzujete v lidech důvěru a proto je to k vám táhne. Obdivují váš důvtip, hovornost a upřímnost. Vy jste ti, kteří dokáží kolem sebe shromáždit masy lidí. Skutečně věříte, že na světě existují čestní lidé a možná právě to je vaší slabou stránkou.

170-180 cm

vyska5

 

 
Řídíte se principem „udělej si sám“ a to vás definuje jako člověka, který je sebevědomý a má řadu dominancí. Zvykli jste si spoléhat se jen na sebe, víte, co potřebujete a věnujete na to všechen svůj čas. Žádné potíže vás nevyděsí. Od lidí očekáváte upřímnost, (protože i vy jste takový) a nebojíte se pravdy. Lež vás umí znechutit, ale tu menší vnímáte jako hru.

180-190 cm

vyska8

 

 
Váš hlavní cíl je udělat šťastné vaše blízké a to může znamenat jen jednu věc – jste citlivý a laskavý člověk. Lidé se ve vaší přítomnosti cítí dobře, protože jste obdařen jistou aurou. Nicméně, i vy sami potřebujete cítit teplo domova a péči. Bohužel, v lásce nemáte hodně štěstí. V čem je tedy chyba?

190 a více

Jste typ člověka, na kterého se dá spolehnout. Odolnost vůči stresu a klid vás dokonale charakterizují. Rádi překonáváte překážky, řešíte problémy a maličkosti vám nevědí znepříjemnit život. Umíte si najít rovnováhu mezi prací a volným časem, jen si to musíte rozplánovat.

Tak co, našli jste se zde i vy?

Loading...