Tento domácí sirup spálí až 1cm břišního tuku jenom za týden!Jde o vysoce užitečný domácí prostředek proti zadržování vody v organismu a také na pomoc v otázce, jak se zbavit břišního tuku. Kromě toho má tento sirup ještě pár dalších vedlejších účinků. Dobrou zprávou je, že zde mluvíme jen o pozitivních účincích, jako například: zlepšení zraku, sluchu či paměti. Užívání sirupu se doporučuje zkombinovat s kardio tréninkem a pravidelným cvičením, které znásobí jeho účinky na hubnutí.

Ingredience

Na výrobu našeho sirupu budete potřebovat následující suroviny:

125 gramů křenu
4 citrony
2 cm čerstvého kořene zázvoru (zázvoru)
3 polévkové lžíce medu
3 polévkové lžíce skořice (nejlépe cejlonské, ne čínské)

 

Při výrobě sirupu postupujte takto:

Zapněte mixér a rozmixujte zázvor a křen, pokud z toho nebudete mít jemnou hmotu. Do této směsi pak vymačkejte šťávu z citronu a míchejte 3-4 minuty. Pak přidejte skořici i med a opět zamíchejte, dokud se z tohoto neudělá něco jako sirup. Dejte ho do skleněné láhve.

Následný přípravek užívejte před jídlem a před cvičením. Jde o jednu čajovou lžičku. Konzumujte ho 3 týdny. Pak si dejte 3 týdny pauzu a sirup uchovávejte v chladničce.

 

Jaký účinek má křen?

Každá část rostliny křenu je plná látek s lékařským účinkem. To z křenu dělá skvělý prostředek při léčbě chřipky, dýchacích potíží, problémech s dutinami a také při infekcích močových cest. Křen se v lidovém léčitelství používá již téměř 200 let.

Kromě uvedených přínosů křen odstraňuje z těla toxiny, stimuluje metabolismus (spaluje tuky), snižuje únavu av trávicím traktu podporuje růst prospěšné střevní mikroflóry. Křen obsahuje málo kalorií a tuku, ale na druhé straně má nadbytek vlákniny, vitamínů, minerálů a antioxidantů.

Dokonce obsahuje i některé vzácné minerály jako například:
Mangan, železo, měď, draslík, hořčík, zinek
Mezi dalšími zdravotními přínosy vynikají jeho protizánětlivé a nervy zklidňující účinky. Je také výborným diuretika, čili odvádí z těla nahromaděné a zadržované tekutiny. Jeho vysoký obsah vitaminu C je důležitý pro posilování vašeho imunitního systému a na potlačení virální infekce.

No a nakonec za zmínku stojí i schopnost křenu eliminovat v těle volné radikály, čímž vás chrání před rakovinou, záněty, infekcemi a mnoha dalším.

loading...