Ruský stařeček vypil za několik sekund 1,5 litru vodky. Svou superschopnost předvedl kamarádovi na kameru a nyní baví celý svět!Takový běžný den v Rusku. No jak se říká, co tě nezabije, to tě posílí!

Rusko je zemí, kde se dějí nevysvětlitelné věci a nad jednáním jeho obyvatel zbytek světa často jen nechápavě kroutí hlavou. Většina z nich si života až tak neváží, a tak je na denním pořádku, že se vystavují situacím, které sice baví všechny kolem, ale ve skutečnosti by si tito lidé zasloužili permanentku k psychiatrovi.

Do této skupiny dnes oficiálně řadíme i tohoto staršího pána, který si dal za cíl ukázat světu svou velmi jedinečnou superschopnost. No a tou měla být odolnost vůči velkému objemu alkoholu vypitého za krátký čas.

Už na základě prvních sekund videa můžeme pozorovat, že stařec nenechal nic náhodě a už má pořádně popito, ale každý správný profesionál asi trénuje i těsně před výkonem.

Cílem bylo vypít 1,5 litru vodky podezřelé lokální značky, což se mu podařilo jen za něco více než minutu. Reakce na sebe pochopitelně nenechala dlouho čekat a za dalších pár vteřin byl na zemi.

Pokud by Rusko organizovalo vlastní olympiádu, kromě jiných život ohrožujících disciplín by zaručeně nemohla chybět ani tato. Toto samozřejmě doma nezkoušejte.

Loading...