Pravděpodobně už jste tenhle sprej viděli v obchodech! Kupte ho – tyhle geniální věci s ním dokážete dělat v každé domácnostinaše domácnost má mnoho prostředků na čištění, mytí, opravy apod. Všichni chtějí, aby dokázali dělat všechny tyto věci jedním způsobem.

Ve skutečnosti existuje univerzální čistič, který zvládne několik problémů a je nazýván WD-40. Je to olejový sprej, který byl k dispozici pouze v průmyslu a můžete ho koupit právě v každém supermarketu. Kde ho používat, přečtěte si prosím níže.

Univerzální sprej

Čistič skvrn

Snadno odstraňuje skvrny z koberců. Na postižené místo naneste malé množství a po minutě jej otřete čistým hadříkem. Je vhodný pro všechny „přilepené“ textury.

Odstraňuje hmyz a ptáky

Impregnace obuvi

Aplikujte WD-40 na boty, počkejte několik minut, aby se roli a otřete zbytek papírovým ručníkem. Vaše boty budou chráněny před vlhkem, deštěm, sněhem a podobně. Zvláště v zimě je velmi užitečné, když jsou silnice posypány solí. Tato metoda však není vhodná pro semišovou a textilní obuv.

Odstranění zbytků lepidla

Pokud jste chtěli vylepšit nálepku, kterou jste koupili, a vy jste nezískali tak, jak jste si představovali, rozstřílejte WD-40, připravte si houbu a to je všechno! Rozstřik se snadno rozpustí a zbytky na štítku, nebo lepidlo může odstranit téměř žádné stopy.

Nemrznoucí směs

Normální smrtelník nemůže ovlivnit počasí ani zrušit zimu, přinejmenším tak daleko. Proto byste měli stříkat vrstva WD-40 na okna vašeho auta, po které budou čistá a chráněna před mrazem.

Čištění sedimentů

Obnovení nůžek

Po nějaké době se začnou usazovat houževnatost a špína na nitích nůžek. Aplikujte sprej na řezací plochu nůžek a řezte, jako byste je právě koupili.

Vyčistěte stěny

Nepostradatelnou věcí pro ty, kteří mají doma malé děti a mají nějaké pomůcky pro kreslení. Dokonce i v tomto případě vám přístroj WD-40 pomůže. Postříkejte ji na zploštělou stěnu a odložte ji suchou látkou. Mějte však na paměti, že může opustit mastné skvrny, takže je vhodný pouze pro lesklé povrchy.

Pomáhá s prstencem

Naše těla mají schopnost vyzvednout nebo snížit hlasitost a najednou zjistíte, že v jeden hezký slunečný den už nemůžete dát prsten nebo naopak. Několik kapek smažte prsty a prsten pryč bez bolesti a nadměrné námahy.

Odstranění žvýkačky

S tímto multifunkčním prostředkem můžete vyřešit mnoho problémů ve svém domě. Ujistěte se, že mu také řeknete o svém příteli!

Loading...