Nedoporučila bych to nikomu, kdybych nevěděla, JAK JE TATO METODA ÚČINNÁ. TOTO POMŮŽE KAŽDÉ ŽENĚ V DOMÁCNOSTIČistá domácnost by měla patřit mezi priority každého člověka. My vám nabídneme způsob, se kterým bude vaše koupelna čistší za dvojnásobně kratší čas!

Naučte se, jak vyčistit povlak z kohoutků díky tomuto neobvyklému způsobu.

Proč se na některých površích v koupelně, například na chromovaném vodním kohoutku, usazují různé povlaky? Důvod je jednoduchý – přítomnost minerálů a dalších látek ve vodě. Pokud budete neustále čistit kohoutky a vanu chemikáliemi, můžete vážně a trvale poškodit jejich povrchy.

Máme pro vás možnost, se kterou se zbavíte nečistoty a ušetříte i vaše finance. Kromě toho, už nebudete muset dýchat výpary z chemických prostředků.

kondom koupelna1
 

 
Jak vyčistit kohoutky?

potřebujete:

Kondom, balón nebo plastový sáček
9% -ní roztok octa

postup:

Naplňte si balón nebo kondom s octem, který je na polovinu zředěný s vodou. Můžete použít i plastový sáček, ale ten nebude až takový spolehlivý.
Navlečte kondom s octem na kohoutek. Ve všech třech případech bude nutné, abyste použili tenkou gumičku na zafixování.

kondom koupelna2
 

 
Nechte to v této pozici několik hodin a po uplynutí doby kohoutek vytřete dosucha. Nakonec se už jen můžete kochat pohledem na čisté a oslňující kohoutky.

Jak bojovat proti usazování vodního kamene?

Velmi jednoduše! Dejte si sprchovou hadici do nádoby s vařící vodou. Tato metoda je vhodná pro chromované i plastové materiály. Během pobytu ve vroucí vodě se již vodní kámen odstraňuje snadno.

kondom koupelna3
 

 
K čištění těžko dostupných míst použijte starý zubní kartáček a jedlou sodu. Naneste si na pastu kašičku ze sody a vody a aplikujte na zašpiněné oblasti třením kartáčku.

kondom koupelna4

Žlutý povlak na toaletě vypadá nepříliš půvabně, ale můžete se ho zbavit pomocí octa. Před spaním do něj nalijte ocet a ráno bude krásně čistý.

kondom koupelna5
 

 
Pokud máte na stěnách vany nebo umyvadla usazeniny, umístěte na problémová místa hadr namočený v octě po dobu 30 minut.

kondom koupelna6

Sprchu si vyčistěte následovně: rozpusťte si ve vodě prací prášek a přidejte k němu ocet. Tímto roztokem potřete znečištěná místa. Skleněné dveře na sprše budou průzračné po otření hadříkem namočeným v mírně zahřátém octě.

kondom koupelna7

Rezavá skvrna, která se vytvořila na povrchu vany nebo umyvadla se snadno odstraní, pokud na ně aplikujete octovou esenci.

kondom koupelna8

loading...