Muž opustil těhotnou milenku … Za 9 měsíců od ní dostal pohlednici, která ho šokovala!Život nám nabízí řadu překvapení. Samozřejmě, můžeme mít naše vlastní plány, ale většina lidí ví, že nepředvídatelné situace jsou součástí každodenního života.A pokud je řeč o milostném životě, platí to dvojnásobně.

Ženatý muž měl několik let italskou milenku. Jednoho dne mu řekla, že je těhotná.

Muž si nechtěl zkazit pověst spolehlivého a milujícího manžela. Nechtěl si zničit dlouholeté manželství a tak se zeptal své milenky, zda by mohla porodit dítě tajně v Itálii a on jí dá několik desítek tisíc korun. Také jí slíbil, že jí bude posílat peníze, dokud dítě nebude mít osmnáct let.

Žena souhlasila a zeptala se ho, jak pozná, že je dítě narozeno. Muž chtěl předejít jakémukoli vyzrazení a tak jí řekl, aby mu poslala pohlednici s textem: „Spaghetti“. Rozloučili se a žena se vrátila do Itálie.

Po devíti měsících …

V noci, kdy se muž vrátil domů, čekala ho manželka s překvapeným pohledem. „Zlatíčko, dostali jsme velmi divnou pohlednici.“

„To je zajímavé,“ odpověděl, „ukaž mi ji.“

Manželka mu přinesla pohlednici a čekala na jeho reakci. Když muž přečetl pár řádků mrtvolně zbledl a omdlel. Žena se mu snažila okamžitě pomoct. Mezitím pohlednice spadla na podlahu.

Na pohlednici bylo napsáno: „Spaghetti, spaghetti, spaghetti, spaghetti, spaghetti. Tři s masovými kuličkami a dvě bez nich. Prosím pošli více omáčky … „

loading...