Maminka nalepila své dceři na boty několik měděných mincí. Když zjistíte, proč to udělala, budete nadšeniNadevše je milujeme, ale někdy nás jejich vrtochy tak otravují, až máme pocit, že z nich zešílíme. Podobné situace má na denním pořádku britská maminka, kterou její malá dcera přiváděla každý týden do zuřivosti novými a novými vrtochy. Jednou chtěla být hokejistka, jindy tanečnice. Aktuálně se jí však zalíbil step.

Malá tanečnice

Když holčička vyrukovala s návrhem, že chce chodit na hodiny stepu, protože se jí líbí jak boty cinkají o zem, unavená matka se uchýlila k bizarnímu nápadu. Vzala boty své dcerky a přilepila její měděné mince na spodní stranu tenisek. Ty obula malé a v zoufalství řekla: „Tak, a teď můžeš stepovat, jak jen chceš!“. Holčička nápad potěšil a krátkodobý zájem maminku vyšel nanejvýš levně.


Děti milují zvuk

Z této milé příhody, kdy si matka nevěděla s dcerou rady a v zuřivém zoufalství popadla a takříkajíc zničila tenisky vteřinovým lepidlem, vznikl ve Velké Británii hotový trend. Maminky svým dětem začali hromadně lepit mince na boty a chodit s nimi po ulici. Děti měly radost, která hraničila s bláznovstvím a skákaly na cvakajících botách tolik, až si učitelky začaly pochvalovat, že děti odpoledne dobře spí. Pravda, fyzická únava udělá své.

Loading...