Jak se zbavit zánětu močových cest již za jeden den? Stačí suroviny, které má doma každý!Neustálá potřeba močit, která se ale stává neskutečnými muka díky řezavé bolesti.

Křeče v břiše a nekonečné pálení „tam dole“. To jsou nejčastější a nejnepříjemnější příznaky infekce močových cest.

Jak se jí zbavit bez chemie pomocí přírodních přípravků?

Podle lékařských záznamů každoročně zánětem močových cest a měchýře trpí každá pátá žena. Nepříjemné projevy infekce vás nutí každých deset minut běhat na malou, která je doprovázena ostrým pálením, bodáním a krví v moči. Mezi další příznaky zánětu patří horečka, zimnice nebo bodání v zádech.

Pokud do sebe při zánětu močových cest a měchýře nechcete cpát chemii a řešit to antibiotiky, zkuste si udělat tento přírodní „odvar“. Nejenže vám okamžitě uleví, ale také odstraní bolestivé příznaky a celou infekci i zánět. Navíc funguje i jako prevence.

A o co se jedná?

57fe7be8308f1

 

 

Co budete potřebovat:

250 g medu – nejlépe v bio kvalitě
200 ml kvalitního olivového oleje
250 g kořenové petržele
250 g citrónu i s kůrou – nejlépe v bio kvalitě

Postup

Nakrájejte pečlivě umytou petržel a citron i s kůrou nadrobno. Pokud nemáte citron v bio kvalitě a je možné, že na něj byly použity chemické postřiky, namočte ho do vody s rozmíchanou jedlou sodou – ta napomůže rozpuštění pesticidů a dalších toxických látek. Vložte všechny ingredience do mixéru a mixujte, dokud nevznikne kašovitá hmota. Potom uchovávejte ve sklenici v lednici.

57fe7be89a4ce

Konzumujte jednu polévkovou lžíci každé ráno.

 

 

Rada na závěr

Abyste nepříjemným infekcím močových cest vyhnuli, dodržujte pitný režim, choďte se pravidelně vyprazdňovat, do svého jídelníčku zařaďte brusinky a naopak se vyhněte kávě nebo čokoládě.

57fe7be8dc2bf

Loading...