Domácí analgetikum z oleje a soli: Tento lék našich babiček vás zbaví bolesti kloubů, svalů a dokonce i páteře






Mnozí z nás se již setkali s bolestí hlavy, kloubů, či svalů. Někdo takové bolesti zažívá často a ti, co mají štěstí je zažijí jen párkrát za život. Často je však přetrpíme se zaťatými zuby a snažíme se pomoci si dostupnými léky z lékárny. Mám pro vás řešení, které určitě stojí za vyzkoušení. Navíc ušetříte spoustu peněz za léky, což se určitě hodí.

anelgetikum1

 

 
Problém s užíváním léků spočívá v tom, že jsou často návykové a konec konců, po čase ztrácejí svůj účinek. Pokud léčíme nějaký problém, měli bychom se porozhlédnout i po přírodnějších formách, alternativních, či tzv. babských receptech. Možná tento pomůže právě vám. Vedlejší účinky? S tímto přípravkem určitě žádné.

Jak zmírnit bolest?

Nejprve je nutné, abyste si uvědomili, jaký druh bolesti vás trápí. V případě, že se jedná o problém, který je spojen s páteří, klouby, otoky a pohmožděninami nebo modřinami, tento lék je pro vás vhodný.

anelgetikum2

 

 
Klouby navíc vyžadují zvýšenou pozornost. Léčba bolesti kloubů prostřednictvím soli je velmi stará metoda, o které naši předkové velmi dobře věděli. Stejně dobrý efekt má sůl i na páteř. Sůl má skvělé účinky a její přednost spočívá zejména v tom, že dané místo zahřívá a uvolňuje svaly. Tento lék však neléčí jen bolest kloubů.

Sůl také dokonale vsakuje přebytečnou vlhkost. To je důvod, proč je vhodná pro léčení otoků a modřin, či odřenin. Je to podobný princip jako když se aplikuje jód do uší. Sůl zlepšuje krevní oběh a čistí tělo od toxinů.

anelgetikum3

 

 
Vše, co budete potřebovat je kvalitní sůl a olivový olej. Pokud máte tyto dvě složky, můžete se pustit do výroby léku.

postup:

V misce si smícháme cca 20 lžic olivového oleje a 10 lžic kvalitní soli (já jsem použila himalájskou). Směs nalijeme do uzavíratelné nádoby a necháme ji zavřenou stát po dobu dvou dnů na místě, kde je pokojová teplota. Za ten čas se do oleje uvolní všechny prospěšné látky a lék je připraven k použití.

Jak na to?

anelgetikum4

 

 
Solnou masáž je nejvhodnější provádět ráno nebo v dopoledních hodinách. Zkontrolujte postižené oblasti. Pokud tam máte drobné rány, sůl by se do nich neměla dostat a tedy musíte počkat, až se ranky zahojí.

Sůl s olejem lehce promícháme a trošku si nalijeme do dlaní. Masírujeme postižené místo a dáváme si pozor na intenzitu. Neměli bychom masírovat příliš silně. Jemné krouživé pohyby budou dostatečné.

Výsledek závisí na délce masáže. Můžete začínat na třech minutách a postupně se můžete dopracovat až k 20 minutám. Když dokončíte masáž, sůl nesmývejte. Stačí, když postižené místo utřete papírovým kapesníkem.

anelgetikum5

První výsledky byste měli pozorovat již po prvním týdnu intenzivního masírování. I drobné bolesti se vytratí a dokonce mohou i zcela zmizet. Pokud vám již nepomáhají žádné léky z lékárny, určitě byste měli vyzkoušet tuto ověřenou metodu.

My vám samozřejmě přejeme, aby vás i v tomto roce obcházeli všechny bolesti a starosti a hlavně, pevné zdraví!

Loading...

Věděli jste, co dokážou všechny odhalit prdy o vaš...
views 7
Víte jak je možné, že smrad vašich prdů dokáže udělat doslova diagnózu vašeho zdravotního stavu? Podívejt se níže. 1) Zapáchající větry Nejčas...
Máte takovou bouli? Ihned byste to měli řešit
views 3
Tohle byste si měli přečíst. Život bez rukou si nikdo z lidí prakticky neumí představit. Nemohli bychom bez nich pracovat, najíst se, věnovat se koníč...
Starověký domácí sirup, který odstraňuje hlen z pl...
views 0
Kašel je první příznakem špatného počasí a nebo zimy hned po sněhu. Pokud se mnohdy trápíte s kašlem a přebytkem hlenu, náš domácí lék je jistota a ud...
Zbavte se na celém těle viditelných jizev už za je...
views 0
Jizvy představují narušení pokožky v důsledku chirurgických zákroků, ran, popálenin a obvykle jsou trvalé. Přítomnost jizev na kůži snáší každý j...
Do ucha si nalil ocet smíchaný s alkoholem a počka...
views 2
Máme různé vymoženosti a techniky, jak si dobře vyčistit uši. Většina lidí používá různé spreje a vatové tyčinky. Ne vždy je ale tato cesta účinná a š...