Dala si ústní vodu na tampon a na potřela si jím podpaží. Podívejte se, co se stalo o pár minut později


Ústní voda Listerine je používána při ústní hygieně a málokomu by napadlo, že v sobě skrývá i mnoho jiných nečekaných alternativ použití.

Proč Listerine?
I když je její hlavní úloha čištění ústní dutiny, tvůrci určitě mysleli i na zadní vrátka v podobě takměř univerzálního použití. Původně jako dezinfekční prostředek při operacích. Díky jejím přísadám jako tymián, eukalyptus a alkohol není divu, že má tolik kreativních způsobů využití.

Potřete si podpaždí
Nemáte u sebe svůj deodorant? V nouzi vám pomůže Listerine, je totiž skvělý bojovník proti bakteriím vytvářejícím zápach. Naneste Listerine na vatový tampon a jemně přejděte po pokožce v podpaždí.

Namočte si do něj nohy
Je také skvělý pomocník při léčbě mykózních nehtů. Připravte si Listerine do koupele a nechte v něm nohy alespoň 30minut namočené.

 

 
ustnivoda3

Nalejte do toalety
Může to vypadat doslova jako vyhazování peněz do záchoda, ale Listerine umí vaší toaletu dobře vyčistit a rozvonět a dodat jí zářivý lesk. Stačí nalít malé množství a vyčistit kefou.

ustnivoda5

 

 
Proti svědění po štípnutí hmyzem
Potřete si štípance od hmyzu Listerinem a uvidíte jak vám za chvilku zastaví svědění

Zbavte se lupů
Listerine se kdysi dávno prodával jako odstraňovač lupů, ano je to velmi dávno, ale funguje dodnes. Vmasírujte si trošku listerinu do pokožky hlavy u kořínku vlasů. Zabalte vlasy do utěráku a nechte alespoň 10 minut působit. Následně si vlasy umyjte šampónem, který právě používáte.

ustnivoda4

 

 
Pomozte vašemu pejskovi s blechami
Namísto drahých sprejů a jiných produktů proti blechám se zkuste o vašeho mazlíčka starat s Listerinem. Je to skvělá alternativa bez použití škodlivých chemikálií.

Zbavte se akné
Pokud vám na akné skoro nic nezabírá, vždy existuje možnost která skutečně pomáhá.
Vyzkoušejte si listerinem potřít pomocí vatového tampónku a nechte působit do rána.

ustnivoda2

Namočte si do něj zubní kartáček
Stejně jako bojuje Listerine s bakteriemi ve vašich ústech, tak stejně s nimi bojuje i s kartáčkem na zuby.

Posprejujte si obrazovku
Listerine má stejné složení jako čistit obrazovek, nebojte se ho používat na utírání a čistění displejů a obrazovek. Nezapomeňte si ho ovšem dát do rozprašovače.

 

 
ustnivoda1

Vhoďte ji do koše
Všichni víme, že po jistém čase začnou odpadky vypouštět všelijaká vůně a nezamořil jen vaše nosní dutiny, ale i kuchyni. Před tím, než začnete vyhazovat odpadky do koše, vložte na spodek papírovou utěrku nasáklou Listerinom a nepříjemný zápach vás už nebude strašit.

Loading...

DÍKY TOMUTO způsobu zavlažování kvetou MOJE FIALKY...
views 3
Možná jste se již někdy setkali v květinářství s pojmem "Knotové zavlažování". Tento způsob zavlažování se stal skutečným přínosem pro ty, kteří neust...
Myslela jsem, že to byla další lež na internetu, a...
views 11
Jsou otravné, malé, ale o to hůře se jich zbavíte. Postrach jménem černé tečky. I když máte dávno po pubertě, nemusí vám dát klid ani v pozdním věku. ...
Lékaři vyzývají rodiče, aby nedávali svým dětem pá...
views 0
Správní rodiče, chtějí pro své dítě to nejlepší, chtějí je mít zdravé a šťastné. No někdy si neuvědomují důsledky svých činů, které považují za normál...
11 věcí, které před námi zatajuje kosmetický průmy...
views 3
Hodně z nás, hlavně žen, dělá v péči o svůj vzhled jednu velkou chybu. Ignorujeme prevenci a začínáme problémy jako například vrásky, ochablou pokožku...
9 užitečných rad, jak rozeznat pravý parfém od pad...
views 3
Při dnešních možnostech je dost pravděpodobné, že na internetu narazíte na tzv. "Napodobeninu", co se voňavek a parfémů týká. Občas si tyto falešné vě...