6 věci které se dějí s vaším tělem, když pijete teplou vodu na lačný žaludek každé ráno! Zamilujete si číslo 3!


Mnoho lidí začínají svůj den s šálkem horkého čaje nebo kávy. Ale někdo pije horkou vodu, protože nikdo neví, jeho výhody.

Pití horké vody na lačný žaludek ráno má mnoho pozitivních účinků na tělo, jako je posílení trávení, odstranění toxinů z těla, zmírňuje křeče, zlepšuje krevní oběh, atd.

V tomto článku si můžete přečíst, proč je pití teplé vody v dopoledních hodinách se doporučuje.

Zde je, co se stane, když pijete teplou vodě na lačný žaludek každé ráno

1. Orgánová detoxikace

Pití šálku horké vody v dopoledních hodinách může odstranit nebezpečné toxiny z těla. Voda a jiné kapaliny rozloží jídlo do žaludku a posilují trávení. Po jídle, místo studené vody zkuste pít horkou vodu na zlepšení trávení.

pitivodylacnyaludek1

2. Lepší metabolismus

Pokud máte bolesti břicha, vypijte sklenici teplé vody ráno před snídaní. Tím se zlepší váš metabolismus a vaše tělo bude schopno správně fungovat.

3. Zpoždění procesu stárnutí

Nikdo nemá rád předčasnému stárnutí, zejména ženy. Naštěstí se lze vyhnout tím, že pijete teplou vodu. Toxiny v těle urychlují proces stárnutí, ale voda se odstraňuje a zpomaluje proces stárnutí. Také to zlepšuje pružnost pleti.

4. Zmírňuje bolesti

Bolest a menstruační křeče mohou být zmírněny s teplou vodou. Ve skutečnosti, to je silný přírodní prostředek. Teplá voda uvolňuje svaly žaludku a zmírňuje bolest. Nicméně, teplá voda není dobrá jen pro menstruační křeče, ale pro všechny druhy křečí. Zlepšuje kapilární oběh a uvolňuje svaly.

5. vám pomůže zhubnout

Vypít sklenici teplé vody v dopoledních hodinách vám pomůže zhubnout rychleji. To je užitečné, protože teplá voda urychluje teplotu těla a organismu. To vede ke spalování více kalorií, a má také pozitivní účinky na ledviny a vylučovacích orgánů.

6. Posiluje cirkulaci

S teplou vodu na lačný žaludek ráno pomáhá tělu odstranit nebezpečné toxiny a odpad. To znamená, že cirkulace se zlepšuje také.

 

Loading...

Tisíce tun odpadu a žádné benefity. Více než 10 dů...
views 0
Kupujete si i vy na běžné pití balenou vodu? Potom ročně utrácíte desítky, ba až stovky korun zcela zbytečně a navíc škodíte životnímu prostředí. Vod...
Když zjistíte, že pití 2,5 litru vody denně je sku...
views 0
Existuje všeobecně rozšířený názor, že člověk by měl v průběhu dne vypít přibližně 2,5 litru vody, což je asi 8 běžných sklenic. Mnozí lidé se tohoto ...
Zde je to, co nedělat po jídle. Lékaři po celém sv...
views 0
Mnozí z nás se snaží dodržovat vhodný jídelníček, aby byli zdraví a krásní, ale ne všichni si uvědomují, že to nestačí. Ukázalo se, že to co sním...
Co ženy můžou a nemůžou dělat v období menstruace?...
views 2
Ženy od boha dostali dar a to dávat život! Bohužel tento dar má svojí stinnou stránku, musí ho každý měsíc splácet jako půjčku. Řekneme vám o tom, ...
Když šla v noci na záchod, nechala si zavřené jedn...
views 0
Lidské tělo nás asi nikdy nepřestane překvapovat. Kromě toho, že se nám rány i bez jakéhokoli zásahu vyléčí, existuje mnoho dalších věcí, které jsou n...