10 věcí, které nám maminka nikdy neřekla a i přes to tě vždy milovala a nedala na tebe dopustit!Každá matka je jasným příkladem nesobeckosti, soucitu, oddanosti a lásky.

Zkušenosti z mateřství se vzpírají všem logickým vysvětlením. Jednoduše matku nikdy nepochopíte, dokud se jí nestanete.

Tvá matka ti pravděpodobně nikdy neřekla alespoň některé z následujících věcí:

Kvůli tobě plakala … a ne jednou
Plakala, když zjistila, že je těhotná. Plakala, když porodila. Plakala, když tě poprvé viděla. Měla radost ale i strach či starosti. Plakala, protože se cítila tak hluboce oddaná a zavázaná. Cítila, že tvá bolest ale i i tvé štěstí bude prožívat s tebou.

matka1

Chtěla ten poslední kousek koláče
Ale když věděla, že ten koláč je opravdu velmi dobrý, raději ho dala tobě. Věděla, že bude mnohem šťastnější, pokud uvidí nasycené a šťastné své dítě.

matka2

 

 
Bolelo ji to
Když si ji zatáhla za vlasy, když si ji poškrábala malými nehtíky, když si ji hrizla, zatímco tě kojila, to všechno ji bolelo. Když si ji kopla v těhotenství do bříška nebo měla nevolnosti. Vše přežila a přežila by i mučivé bolesti, jen kvůli tobě.

matka3

Vždy měla strach
Od chvíle početí dělala vše, co bylo v jejích silách, aby tě ochránila. Ona byla ta, která chtěla říct ne ve chvíli, kdy se tví spolužáci přišli zeptat jestli se můžeš jít s nimi na kole k řece. Ve svém nitru plakala, protože věděla, že to je nebezpečné. Jen ona tě mohla uchránit před vším nebezpečím, ale řekla ano. Řekla také mnoho upozornění a tys ji nebral/a vážně. Vždy zůstala vzhůru, aby se ujistila, že si doma v bezpečí a probudila se, aby tě vyprovodila do školy. Byla tam pro tebe, aby tě uklidnila po každém špatném snu nebo při každé noční horečce a nemoci. Byla tam, aby se ujistila, že si v pořádku.

matka4

 

 
Ví, že není dokonalá
Ona sama je její vlastní nejhorší kritik. Ví, že má všechny nedostatky a někdy se pro ně nenávidí. Chtěla by být perfektní máma a nedělat nic špatného, ​​ale proto, že je člověk, i ona dělá chyby. Přeje si celým srdcem, aby se mohla vrátit v čase a dělat věci jinak, ale nemůže. Prosím, chovej se k ní laskavě.

matka5

Dívala na tebe během spánku
Byly noci, kdy se až do 3:00 modlila, aby si konečně usnula. Tehdy už mohla jen těžko udržet oči otevřené a říkala jen: ,, Prosím, prosím spinkej. „Pak, když si konečně usnula, všechno opadlo a byla šťastná, že tě vidí jako klidně dýcháš během sladkého spánku.

matka6

 

 
Nosila tě déle než 9 měsíců
Potřebovala si ji. Ona si tě přitulila, milovala tě a políbila tě. Cítila ses v bezpečí v jejím náručí. Proto ses jí držela tak často a tak dlouho, jak si potřebovala.

matka7

Každý tvůj pláč jí zlomil srdce
Neexistuje žádný smutnější zvuk jako tvůj pláč a žádný horší pohled jako pohled na tekoucí slzy na tvé dokonalé tváři. Udělala všechno, co bylo v silách. Pokud nemohla zastavit tvé slzy, její srdce se roztříštilo na milion malých kousků. Bylo to pro ni velmi bolestivé.

matka8

 

 
Byla si vždy na prvním místě
Byla bez jídla, bez sprchy a bez spánku. Vždy upřednostnila tvé potřeby, než její vlastní. Strávit celý den uspokojováním tvých potřeb a na konci dne už neměla žádnou energii pro sebe.

matka9

Udělala by to vše znovu
Být matkou je jedním z nejtěžších pracovních míst jaké kdo může provádět. Pláče, je zraněná, něco se jí nepodaří, prožívá bolest. I přesto, že to je těžké, zvládne to. Ví, že láska je nekonečná a proto by tím vším prošla ještě jednou. Takže pokud ji nejblíže uvidíš, řekni jí děkuji. Dej jí najevo, že ji miluješ. Je to pro ni vším. Nic jiného nepotřebuje.

matka10

loading...